hisar-kiralik-cadir-kubbeli

Ankara Şereflikoçhisar Kiralık Çadır

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı kubbelikiralikcadir-750x350-.jpg

Hisar Kiralık Çadır

Hisar Organizasyon ve Çadırcılık,açık hava etkinlikleri, organizasyonlar özel gün ve geceler için ihtiyaç duyulan her türlü çadır modeli ile Ankara kiralık çadır hizmeti vermektedir.

Farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilen kiralık çadırlarımız ile çadır kiralama ve ekipman kurulumu yaparak açık hava etkinliklerinizde daha rahat ortamlar oluşturuyoruz.

Çadır Kiralama

Farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilen kiralık çadırlarımız ile fuar, organizasyon, protokol, düğün vs. için çadır kiralama ve ekipman kurulumu yaparak açık hava etkinliklerinizde daha rahat, daha şık ortamlar oluşturuyoruz.

Açılış törenleri, kutlamalar ve üst düzey protokol etkinliklerinde tek taraf eğimli çadır kurulumu, podyum-zemin döşemesi, ses-aydınlatma sistemleri, iklimlendirme dahil her türlü aksesuar temini hizmeti sağlamaktayız.

Protokol etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız da çadır kiralama ve her türlü ekipman temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Çadır kiralama ve kurulumu hizmeti
  • Çadır genel aydınlatma ve ışık hizmetleri
  • Çadır zemin kaplama – Rip halı (Podyum) hizmetleri
  • Etkinlik alanı ısıtma ve soğutma ekipmanları kiralama ve kurulum hizmetleri
  • Etkinlik alanı görsel hizmetleri

Hisar Organizasyon ve Çadırcılık, kiralık çadır taşıma ve kuruluma kadar özel projeler bölümümüz mümkün olan her türlü tasarımı yapabilmektedir.

Özel gün ve gecelerde açık hava etkinlikleri için ihtiyaca yönelik çeşitli boy ve ebatlarda çadır kulumu kiralama hizmeti yapılmaktadır.

Firmamız; açık hava etkinlikleri, özel gün ve geceler için ihtiyaç duyulan her türlü çadır modeli ile siz saygın müşterilerimizin hizmetindedir.

Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilmekte ve olağanüstü iklimlere veya açık havadaki projeler için yüksek rüzgar ve yağmur toleransları için geliştirilmiştir.

İnovatif Yenlikçi Çözümler

Geçici olarak kapalı alan ihtiyaçlarınıza uygun endüstriyel ve ticari çadırlar kadar etkinlik, davet, düğün, yemek, toplantı ve konferanslarda kullanabileceğiniz kiralık çadır seçenekleriyle iş hayatının resmiyetine uyum sağlayan bir davet veya davetlerinizi unutulmaz kılan masalsı bir atmosfer katacak modeller bulabilirsiniz.

Açık hava organizasyonlarında çadırlar vazgeçilmez bir ihtiyaçtır ve bu ihtiyacınızı ekonomik kiralama seçenekleriyle gidermek için doğru tercih olan çadırları, dört mevsim iklimlendirme hizmetleriyle kullanabilirsiniz.

Etkinliğinize Uygun Şık Tasarımlar

hi-tech kiralık çadır

Bir davet salonunu aratmayacak çadır şeffaf kaplamalarla, kapı pencereleriyle ve kiralık diğer ekipmanları; kiralık sandalye, kiralık klima ile göz dolduran kiralık halı modelleri çadır kiralama hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin en özel kurumsal firmalarıyla ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. Gerçek anlamda yenilikçi, çarpıcı ve benzersiz yaratıcı çadırlar kuruyoruz ve daha rahat, daha şık bir ortam yaratıp teslim ediyoruz .

Ankara Kiralık Çadır

Firmamız merkezi İstanbul’da olup Ankara ili ve çevre ilçelerdeki çadır kurulum kiralama taleplerini, geniş hizmet ağımız profesyonel ekip anlayışımız ile karşılamaktayız.

7/24 çalışma prensibimiz ile; özel gün ve geceler, protokoller, fuarlar, yöresel pazarlar v.s. gibi her türlü açık hava etkinlikleri için ihtiyaca yönelik çeşitli boy ve ebatlarda çadır kiralama ve kurulumu hizmeti yapmaktayız.

Ayrıca çadır kurulumu ile birlikte sahne kurulumu, ses ve aydınlatma sistemi, iklimlendirme, zemin döşemesi ve aksesuar temini hizmetlerimiz arasındadır.

Hisar Kiralık Çadır olarak çalışma politikamız;

Uygun fiyat garantisi,
%100 Müşteri memnuniyeti,
7/24 Hizmet anlayışı,

Ankara Şereflikoçhisar Kiralık Çadır

Bunları da sevebilirsiniz