Kiralık Düğün Çadırı

Hisar Kiralık Çadır,açık hava etkinlikleri, düğün nişan organizasyonlar özel gün ve geceler için ihtiyaç duyulan konsepte uygun dekore edilebilen her türlü çadır modeli ile kiralık düğün çadırı hizmeti vermektedir.

Düğün ve nişan organizasyonlarında kullanılabilecek olan kiralık çadırlarımız için talebe ve ihtiyaca yönelik ekipman ve aksesuar temini yapılmaktadır.

Farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilen kiralık çadırlarımız ile düğün çadırı kiralama ve ekipman kurulumu yaparak açık hava etkinlikleriniz de daha rahat ortamlar oluşturuyoruz.

düğün çadırı kiralama

Düğün Çadırı Kiralama

Farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilen kiralık çadırlarımız ile düğün nişan ve her türlü kutlama vs. için çadır kiralama ve ekipman kurulumu yaparak açık hava etkinliklerinizde daha rahat, daha şık ortamlar oluşturuyoruz.

Açılış törenleri, kutlamalar ve üst düzey protokol etkinliklerinde tek taraf eğimli çadır kurulumu, podyum-zemin döşemesi, ses-aydınlatma sistemleri, iklimlendirme dahil her türlü aksesuar temini hizmeti sağlamaktayız.

Özel gün etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız da kiralık düğün çadırı ve her türlü ekipman temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Çadır kiralama ve kurulumu hizmeti
  • Çadır genel aydınlatma ve ışık hizmetleri
  • Çadır zemin kaplama – Rip halı (Podyum) hizmetleri
  • Etkinlik alanı ısıtma ve soğutma ekipmanları kiralama ve kurulum hizmetleri
  • Etkinlik alanı görsel hizmetleri

Hisar Organizasyon ve Çadırcılık, kiralık çadır taşıma ve kuruluma kadar özel projeler bölümümüz mümkün olan her türlü tasarımı yapabilmektedir.

Özel gün ve gecelerde açık hava etkinlikleri için ihtiyaca yönelik çeşitli boy ve ebatlarda çadır kulumu kiralama hizmeti yapılmaktadır.

Firmamız; açık hava etkinlikleri, özel gün ve geceler için ihtiyaç duyulan her türlü çadır modeli ile siz saygın müşterilerimizin hizmetindedir.

Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilmekte ve olağanüstü iklimlere veya açık havadaki projeler için yüksek rüzgar ve yağmur toleransları için geliştirilmiştir.

İnovatif Yenlikçi Çözümler

Geçici olarak kapalı alan ihtiyaçlarınıza uygun endüstriyel ve ticari çadırlar kadar etkinlik, davet, düğün, yemek, toplantı ve konferanslarda kullanabileceğiniz kiralık çadır seçenekleriyle iş hayatının resmiyetine uyum sağlayan bir davet veya davetlerinizi unutulmaz kılan masalsı bir atmosfer katacak modeller bulabilirsiniz.

Açık hava organizasyonlarında çadırlar vazgeçilmez bir ihtiyaçtır ve bu ihtiyacınızı ekonomik kiralama seçenekleriyle gidermek için doğru tercih olan çadırları, dört mevsim iklimlendirme hizmetleriyle kullanabilirsiniz.

Etkinliğinize Uygun Şık Tasarımlar

kiralık çadır, kiralık düğün çadırı

Bir davet salonunu aratmayacak çadır şeffaf kaplamalarla, kapı pencereleriyle ve kiralık diğer ekipmanları; kiralık sandalye, kiralık klima ile göz dolduran kiralık halı modelleri çadır kiralama hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin en özel kurumsal firmalarıyla ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. Gerçek anlamda yenilikçi, çarpıcı ve benzersiz yaratıcı çadırlar kuruyoruz ve daha rahat, daha şık bir ortam yaratıp teslim ediyoruz .