Kiralık Etkinlik Çadırı

Hisar Kiralık Çadır 2005 yılından beri çadır kiralama sektöründe hizmet vermeye başlayarak devam eden süre zarfında edindiği deneyim ve tecrübeyi kiralık etkinlik çadırı kiralama hizmeti alanında üstün kaliteyi ve profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş kurumsal bir firmadır.

En öncelikli beklentimiz müşteri memnuniyetidir. Çözüm odaklı ekibimiz ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Firmamız, yeniklere açık sektördeki gelişmeleri yakından takip eden hızlı, ekonomik ve pratik çözümler üreten bir firmadır.

organizasyon çadırı kiralama
Hi-Tech Çadır Kiralama, Organizasyon Çadırları

Çadır Kiralama ve Kurulum Hizmeti

Sürekli gelişen altyapımız ile birlikte “kiralık çadır” hizmetimizle her türlü açık hava festival & kültürel etkinlik, özel davetler, protokol ve açılışlar, düğünler, kokteyl ve partiler için açık hava etkinliğine uygun modüler çadır sistemleri mevcuttur

Kiralık çadırlarımız organizasyonlarınızın güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapısı statik denge ve mukavemetleri zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürünlerimiz Alman üretimi olup, alüminyum konstrüksiyonlar uluslararası standartlara uygun TÜV belgeli alman menşeli 9001 iso kalite belgeli brandalarımız 1421 gerilim direnci (yırtılmaz güneş geçirmez yanmaz iso belgeli B1 avrupa alev yürütmez belgeli 2411 iso) yapışma belgeli ürünlerimizdir.

Ramazan Çadırı, kiralık ramazan çadırı,kır düğünü çadırı
Kiralık İftar Çadırları

Özel Tasarım Kiralık Çadır

Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilmekte ve olağanüstü iklimlere veya açık havadaki projeler için yüksek rüzgar ve yağmur toleransları için geliştirilmiştir.

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin en özel kurumsal firmalarıyla ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. Gerçek anlamda yenilikçi, çarpıcı ve benzersiz yaratıcı çadırlar kuruyoruz ve daha rahat, daha şık bir ortam oluşturup teslim ediyoruz .

Farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilen kiralık çadırlarımız ile açık hava etkinliklerinizde daha rahat,daha şık ortamlar oluşturuyoruz.

Kubbeli Çadır Kiralama

İhtiyaca Yönelik Kiralık Çadır

İhtiyaca göre çadırları ebatlarına göre küçültüp büyütebilirsiniz. Kiralama sürecini uzatabilir veya kiralama dönemi sonunda yapınızı uygun bir bedelle satın alabilirsiniz.

Misyonumuz çadır kurulum ve organizasyon düzenlemelerinde çevreye duyarlı çözümler geliştirerek projenizi zamanında gerçekleştirmektir. Proje başarımız açısından, proje büyüklüğü ne olursa olsun, hızlı bir şekilde pratik çözümler üretiyoruz. Profesyonelce çalışmanın önemine inanıyoruz.

çadır kiralama, kiralık çadır, istanbul çadır kiralama
Kiralık Düğün Çadırı

Üniversite bahar şenlikleri,çadır günleri-festival,açılış törenleri, kongreler, davet- kokteyl, nişan ve düğün, fuar ve her türlü açık hava etkinlikleri , ramazan-iftar organizasyonları için kiralık çadır talebinizi karşılayabilecek ekipman ve donanıma sahip dinamik kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Çadır Kiralama Ekipman Kurulumu

Sürekli gelişen altyapımız ile birlikte “kiralık çadır” hizmetimizle her türlü açık hava etkinliğine uygun çeşitli boy ve ebatlarda çadır sistemleri stoklarımızda mevcut olup talebinize en uygun hizmeti firmamızdan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Küçük çaplı açık hava etkinlikleri için çeşitli boy ve ebatlarda kubbeli çadır çeşitlerimiz ile ihtiyacınız doğrultusunda her türlü altyapı iklimlendirime (ısıtma-soğutma), aydınlatma, süsleme, zemin döşeme-podyum ve bilumum organizasyon ekipmanlarını sunabilmekteyiz.

etkinlik çadırı kiralama,kiralık düğün çadırı
Büyük Çadır Kiralama

Kiralık çadırlarımız organizasyonlarınızın güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapısı statik denge ve mukavemetleri zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürünlerimiz uluslar arası standartlara uygun TÜV (Technischer Überwachungs – Verein) belgeli Alman üretimi teçhizatımız, alüminyum profil gövde iskeletlerden oluşmaktadır.

Brandalarımız alev yürütmeme özelliğine sahip güneşi maksimum %5 geçiren mukavim kumaşlardan yapılmıştır.

Çadır kiralama talebinize en uygun hizmeti firmamızdan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Kubbeli kiralık çadır, çadır kiralama, kiralık çadır
Etkinlik Çadırı Kiralama

Gelişen Teknoloji Yenilenen Ekipmanlar

Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilmekte ve olağanüstü iklimlere veya açık havadaki projeler için yüksek rüzgar ve yağmur toleransları için geliştirilmiştir.

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin en özel kurumsal firmalarıyla ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. Gerçek anlamda yenilikçi, çarpıcı ve benzersiz yaratıcı çadırlar kuruyoruz ve daha rahat, daha şık bir ortam yaratıp teslim ediyoruz .

Etkinliğinize Uygun Kiralık Çadır

kiralık çadır, çadır kiralama, kiralık düğün çadırı
Düğün Çadırı Kiralama

Hisar Kiralık Çadır, projeler bölümümüz düğün ve nişan gibi özel etkinlikler de, kurulum yapılacak kiralık çadır için aydınlatma ses aksesuarları, alan ısıtma-soğutma sistemleri, sahne podyum v.b. ihtiyaç duyulan her türlü ekipman temini dizaynı ve dekorasyonu dahil olmak üzere mümkün olan her türlü özel çadır kiralama tasarımı yapabilmektedir.

Bir davet salonunu aratmayacak kiralık düğün çadırı şeffaf kaplamalarla, kapı pencereleriyle ve kiralık diğer ekipmanları; kiralık sandalye, kiralık klima ile göz dolduran kiralık halı modelleri düğün çadırı kiralama hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

düğün çadırı kiralama
Çadır Kiralama Dekorasyon

Uygun Fiyat Çadır Kiralama

Hisar Kiralık Çadır kurulduğu günden beri her türlü açık hava etkinliği ve organizasyon için çadır kiralama hizmeti verip işini tarihinde teslim ederek %100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Çadır kiralama alanında özel gün etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız da uygun fiyat garantisi ile kiralık çadır ve her türlü ekipman temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Kiralık Etkinlik Çadırı ve kurulum hizmeti
  • Kiralık Etkinlik Çadırı ve ekipman temini
  • Kiralık Etkinlik Çadırı genel aydınlatma ve dekoraasyon
  • Çadır Kiralama zemin kaplama – Rip halı (Podyum)
  • Çadır Kiralama alan ısıtma ve soğutma ekipmanları kiralama
  • Çadır Kiralama etkinlik alanı görsel hizmetleri