Kiralık Kır Düğünü Çadırı

Hisar Kiralık Çadır,açık hava etkinlikleri, düğün nişan organizasyonlar özel gün ve geceler için ihtiyaç duyulan konsepte uygun dekore edilebilen her türlü çadır modeli ile kiralık düğün çadırı hizmeti vermektedir.

Açık havada yeşillikler içinde ve mis gibi çiçek kokuları içinde hayatınızın en güzel yolculuğuna başlamak hem sizin ve müstakbel eşiniz için unutulmaz olacak hem de konuklarınıza romantik bir an yaşatacaktır.

Eğer siz de masallardaki gibi bir kır düğünü hayal ediyor ve en şık düğün salonlarının konforunu istiyorsanız düğün konseptine uygun kiralık düğün çadırı tercih edebilirsiniz.

kır düğünü çadırı,kiralık düğün çadırı,düğün çadırı kiralama

Düğün Çadırı Dekorasyonu

Düğün çadırlarının sağladığı en güzel avantajlardan biri de düğün fotoğraflarınız için oluşturduğu romantik ve doğal arka plan. Düğün çadırının konsepte uygun romantik ve şık atmosferi düğün fotoğraflarınızın hayallerinizdeki gibi romantik ve masalsı olmasını sağlayacak.

Düğün çadırı çocuklu konuklarınız için de oldukça rahat bir ortam yaratacaktır. Konuklarınızın çocukları bahçede keyifle vakit geçirirken aileleri rahatça düğününüzün tadını çıkarabilecekler.

Düğün çadırı kiralama ekipman temini ve dekorasyon seçenekleri hakkında detaylı bilgi edinmek ve ücretsiz fiyat teklifi almak için Hisar Organizasyon ve Çadırcılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Kır Düğününde Dikkat Edilmesi Gerekenler

kiralık düğün çadırı,düğün çadırı kiralama,kır düğünü çadırı

Düğün çadırı kiralama hizmeti tercih ettiğiniz takdirde açık havanın yağmur, rüzgar ve muhtelif hava olumsuzluklar için endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

Düğün çadırı kiralama hizmeti tercih ederek hem doğal ortamın masalsı havası hemde özel tasarım düğün çadırı ve ekipmanları ile konfor ve şıklığı bir arada temin edebilirsiniz.

Kiralık kır düğünü çadırı için zeminin tamamen tasarıma uygun yükseltilmiş döşeme ve zemin kaplaması yapılması gerekmektedir.

Çünkü kadın konuklarınızın büyük bir bölümü ve hatta sizin de topuklu ayakkabı giyeceğiniz o özel günde masaların arasında bir yürüme patikası olması önemli, aksi takdirde topuklu ayakkabıların toprağa gömülmesi kaçınılmaz olacaktır.

Masal gibi bir düğün hayal ediyorsanız kır düğünü sizin için en doğru tercih olacaktır. Açık alanda salon konforunu elde etmek için sizde kır düğünleriniz de düğün çadırı kiralama hizmetini tercih edin.

Hisar Düğün Çadırı Kiralama

düğün çadırı kiralama, kiralık düğün çadırı
  • Çadır kiralama ve kurulumu hizmeti
  • Çadır genel aydınlatma ve ışık hizmetleri
  • Çadır zemin kaplama – Rip halı (Podyum) hizmetleri
  • Etkinlik alanı ısıtma ve soğutma ekipmanları kiralama ve kurulum hizmetleri
  • Etkinlik alanı görsel hizmetleri