%100 Müşteri Memnuniyeti

Hisar Kiralık Çadır; kiralık çadır hizmeti alanında profesyonel ekip, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile %100 müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

Firmamız ücretsiz danışmanlık yaparak, çadır kiralama ve organizasyon hizmet taleplerini değerlendirip, müşterilerinin ihtiyacı için en uygun tercihi yapmasını sağlamaktadır

kiralık çadır- müşteri memnuniyeti

Çadır Kiralama Alanında Kaliteli Hizmet

Çadır kiralama hizmetlerimizi; ihtiyaçlarınız doğrultusunda iklim koşullarına uygun, güven ve kurumsal firma anlayışımızla sunuyoruz.

Özel gün ve gecelerde açık hava etkinlikleri için ihtiyaca yönelik çeşitli boy ve ebatlarda çadır kulumu kiralama hizmeti yapılmaktadır.

Firmamız; açık hava etkinlikleri, özel gün ve geceler için ihtiyaç duyulan her türlü çadır modeli ile siz saygın müşterilerimizin hizmetindedir.

Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilmekte ve olağanüstü iklimlere veya açık havadaki projeler için yüksek rüzgar ve yağmur toleransları için geliştirilmiştir.

Kiralık Çadırlar ile Geçici Kapalı Alanlar

Geçici olarak kapalı alan ihtiyaçlarınıza uygun endüstriyel ve ticari çadırlar kadar etkinlik, davet, düğün, yemek, toplantı ve konferanslarda kullanabileceğiniz kiralık çadır seçenekleriyle iş hayatının resmiyetine uyum sağlayan bir davet veya davetlerinizi unutulmaz kılan masalsı bir atmosfer katacak modeller bulabilirsiniz.

Açık hava organizasyonlarında çadırlar vazgeçilmez bir ihtiyaçtır ve bu ihtiyacınızı ekonomik kiralama seçenekleriyle gidermek için doğru tercih olan çadırları, dört mevsim iklimlendirme hizmetleriyle kullanabilirsiniz.

Firmamızın projelendirme bölümü, her ihtiyaca yönelik çadır kurulumunda mümkün olan her türlü tasarımı yapabilmektedir.

Organizasyonunuza Uygun Kiralık Çadır Konseptleri

hi-tech kiralık çadır

Bir davet salonunu aratmayacak kiralık çadırlar; şeffaf kaplamalarla, kapı pencereleri, diğer ekipmanları ve aksesuar modelleriyle çadır kiralama hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin en özel kurumsal firmalarıyla ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. Gerçek anlamda yenilikçi, çarpıcı ve benzersiz yaratıcı çadırlar kuruyoruz ve daha rahat, daha şık bir ortam yaratıp teslim ediyoruz .

Protokol etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız da çadır kiralama ve her türlü ekipman temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Çadır kiralama ve kurulumu hizmeti
  • Genel aydınlatma ve ışık hizmetleri
  • Çadır zemin kaplama – Rip halı (Podyum) hizmetleri
  • Etkinlik alanı ısıtma ve soğutma ekipmanları kiralama ve kurulum hizmetleri
  • Etkinlik alanı görsel hizmetleri

Detaylı bilgi için: www.hisarkiralikcadir.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.