Depo Çadırları

Endüstriyel depo çadırları yüksek kalitede güçlü ve dayanıklı alüminyum konstrüksiyondan yapılmış modüler tasarıma sahiptir. Hızlı kurulması ve sökülmesi sayesinde boş bir arsayı bir kaç gün içerisinde büyük depo alanına yada üretim tesisine dönüştürebilirsiniz. Lojistik yada üretici şirketler için en yoğun sezondaki depolama ihtiyaçlarını karşılar, en iyi kalıcı ve geçici çözümleri sunar.

Hi-Tech Kiralık Çadır
Modüler Kiralık Hi-Tech Depo Çadırı

Ayrıca depo çadırları için uygun aksesuarlarımızla yapınızı yalıtımlı bir alana çevirip çeşitli ürünlerin stoklanmasına imkan sağlayabilirsiniz. Depo çadırları, sadece depo olarak kullanılmamaktadır. Ayrıca büyük ebatlı yüksek tavanlı çadırlar; sanayii, üretim, montaj, tamir ve park alanı olarak da kullanılabilir.

Yüksek Kaliteli Endüstriyel Çadırlar

Depo çadırlarımızın profil sistemi alüminyum malzemeden imal edilmiştir. Estetik yapısı sayesinde güzel görünüme sahip olup hafifliği sayesinde kurulumu hızlı ve kolay yapılmaktadır. Profil üzerine çekilen brandalar uluslar arası standartlara uygun TÜV belgeli Alman üretimi olup, tamamı güneş geçirmez ve alev yürütmez özelliktedir. Kar, yağmur veya güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Yüksek kalite standartlarına göre üretimi yapılan depo çadırları su geçirmezdir. İsteğe bağlı olarak pencere veya metal kapı seçenekleri eklenebilir. Uzun ömürlüdür, aşınma, yırtılma olmaz. Kullanım alanına göre bu çadırlar farklı şekilde tasarlanabilir. Sökülmesi ve taşınması kolaydır. Söküldüğünde çok yer kaplamaz. Hızlı montaj yapılır, karmaşık iş süreçleri gerektirmez.

Depo Çadırı Kiralama
Depo Çadırı Kiralama

Depo çadırları kullanım alanlarının yanı sıra doğal afetlerde veya inşaat alanlarında farklı kapalı alan ihtiyaçlarında da kullanılır. Yemekhane, yatakhane, garaj gibi geniş kullanım alanı vardır. Kullanım alanına göre istenilen ekipman veya aksamlar kolaylıkla eklenebildiğinden konforlu kullanım alanı sunar.

Depo Çadırı Kiralama Fiyatı

Geniş kullanım alanı ve sağladığı avantajlara nazaran depo çadırı maliyetleri oldukça düşüktür. Bütçe dostu bu sistemler hızlı, güvenilir kapalı alanlar sunar. Depo çadırları ihtiyacınız doğrultusunda farklı ölçülerde imal edilir. Fiyatları etkileyen en önemli unsur ölçülerdir. Ayrıca kullanım alanı da fiyatların değişmesine neden olur. Gıda depolama alanı olarak kullanılacak çadırlarda ayrıca yalıtım ve soğuk hava depoları gibi unsurlar gerekecektir. Bunlar da fiyatların değişmesine neden olur.

Şantiye çadırı fiyatlamasında ihtiyacın doğru belirlenmesi bu açıdan önemlidir. Hisar Kiralık Çadır olarak konusunda tecrübeli ve bilgili teknik ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı tam olarak belirleyerek, gerektiği takdirde tasarımlarımızı projelendirip size en uygun çadır sistemleri ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Depo çadırı ihtiyaçlarınızda kaliteli malzeme ve işçiliğin yanı sıra bütçe dostu fiyatlar için bizi arayabilirsiniz.