7/24 Hizmet Anlayışı

Açık hava etkinlikleri için çadır kiralama taleplerinde müşterilerimize 7/24 çalışma anlayışımız ile hızlı ve kaliteli kiralık çadır hizmeti sunmaktayız.

Kiralık Çadır, Kiralık Organizasyon Çadırı
Hi-Tech Çadır Kiralama, Organizasyon Çadırları

Kiralık Çadır Alanında Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kiralık çadır hizmetlerimizi; ihtiyaçlarınız doğrultusunda iklim koşullarına uygun, güven ve kurumsal firma anlayışımızla sunuyoruz.

Firmamızın projelendirme bölümü, farklı ihtiyaçlara yönelik çadır kurulumunda mümkün olan her türlü tasarımı yapabilmektedir.

Çadır kiralama alanında; her türlü açık hava etkinliğine uygun, çeşitli boy ve ebatlarda çadır sistemleri stoklarımızda mevcuttur. Bu itibarla firmamız açık hava etkinlikleri, özel gün ve geceler için; ihtiyaç duyulan her türlü çadır modeli ile siz saygın müşterilerimizin hizmetindedir.

Kiralık Çadır Ekipman ve Aksesuarları

Geçici olarak kapalı alan ihtiyaçlarınıza uygun endüstriyel ve ticari çadırlar kadar; etkinlik, davet, düğün, yemek, toplantı ve konferanslarda kullanabileceğiniz kiralık çadır seçenekleriyle iş hayatının resmiyetine uyum sağlayan bir davet; veya davetlerinizi unutulmaz kılan masalsı bir atmosfer katacak modeller bulabilirsiniz.

Açık hava organizasyonlarında çadırlar vazgeçilmez bir ihtiyaçtır; ve bu ihtiyacınızı ekonomik kiralama seçenekleriyle gidermek için; doğru tercih olan kiralık çadırları, dört mevsim iklimlendirme hizmetleriyle kiralayabilirsiniz.

Etkinliğinize Uygun Kiralık Çadır Konsepti

hi-tech kiralık çadır

Bir davet salonunu aratmayacak kiralık çadırlar; şeffaf kaplamalarla, kapı pencereleri, diğer ekipmanları ve aksesuar modelleriyle çadır kiralama hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin en özel kurumsal firmalarıyla ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. Gerçek anlamda yenilikçi, benzersiz çadırlar kuruyoruz ve daha rahat, daha şık ortamlar oluşturuyoruz.

Protokol etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız kapsamında; çadır kiralama ve her türlü ekipman temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Çadır kiralama ve kurulumu hizmeti
  • Genel aydınlatma ve ışık hizmetleri
  • Çadır zemin kaplama – Rip halı (Podyum) hizmetleri
  • Etkinlik alanı ısıtma ve soğutma ekipmanları kiralama ve kurulum hizmetleri
  • Etkinlik alanı görsel hizmetleri

Detaylı bilgi için: www.hisarkiralikcadir.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.