Düğün Çadırı Kiralama

Açık havada düzenlenen düğünler daha özel ve daha ayrıcalıklıdır. Özellikle bir kır düğünü konsepti ile yeni hayatınıza başlamak unutulmazdır. Ayrıca bu gibi düğün organizasyonlarında düğün çadırı kiralama; hem doğanın tadını çıkarabilmenizi, hem de düğün salonlarının şıklığı ve konforunu elde etmenizi sağlayacaktır.

düğün çadırı kiralama
Kiralık Düğün Çadırı

Özel konsept düğünler için davetli masalarının üstüne yanları açık kubbeli çadırlar kurulabileceği gibi; bir organizasyon çadırı içinde bütün davetlilerin ağırlanacağı güzel bir konsept de oluşturulabilir. Bu şekilde ki düğün çadırı konseptinde davetli sayısına uygun genişlikte ve büyüklükte bir çadır tercih edilmelidir. Gelin ve damadın oturacağı masa ve sahne düşünülerek alan oluşturulmalıdır. Ayrıca davetlilerin oturabileceği, yemek yiyip dans edebileceği büyüklükte düğün çadırı kullanılmalıdır.

Yeşillikler ve mis gibi çiçek kokuları içinde hayatınızın en güzel yolculuğuna başlamak; hem sizin ve müstakbel eşiniz için unutulmaz olacak hem de konuklarınıza romantik bir an yaşatacaktır. Eğer siz de masallardaki gibi bir kır düğünü hayal ediyor ve en şık düğün salonlarının konforunu istiyorsanız; düğün konseptine uygun düğünü çadırı kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz.

Kiralık Düğün Çadırları ve Dış Mekan Dekorasyonu

Yan kısımları şeffaf branda veya cam şeklinde tasarlanabilen üstü kapalı çadır konseptleri düğünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Düğün çadırı modelleri için ayrıca üst ve yan kısımları şeffaf branda veya cam tasarımlı tamamen dışarıyı gösteren tasarımlar da bulunur. Bunun yanı sıra komple cam tasarıma sahip olan çadır modelleri etkinlik çadırı kapsamında tasarlanır. Bununla beraber podyum-zemin döşemesi, tül perde dekorasyonu, iç dış mekan süslemeleri, ses-aydınlatma sistemleri, iklimlendirme dahil her türlü aksesuar ve ekipmanı kullanarak daha şık daha konforlu kapalı alanlar oluşturabilirsiniz.

Düğün Çadırı Kiralama

Etkinliğinize Uygun Şık Tasarımlar

düğün çadırı kiralama
Düğün Çadırı Konsepti

Modeller her düğün konsepti için farklı olabilir. Özellikle kır düğünü konseptinde kullanılan düğün çadırları için tente kısmında farklı malzemeler tercih edilir. Ayrıca özel konsept düğünlerde beyaz renk yerine farklı tasarımlar da tercih edilmektedir. Bir davet salonunu aratmayacak çadır şeffaf kaplamaları, kapı pencereleri; diğer ekipmanları ve aksesuarları; çadır kiralama hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Hisar Kiralık Çadır olarak farklı boy ve ebatlarda ki çadırlar için her zaman en üst kalite malzemeleri tercih ederiz. Kullanım alanına yönelik olarak doğru ölçüleri belirlemek ve kurulum öncesi doğru tercihleri yapabilmek için; tasarımlarımızı, mekanınız ölçülerine uygun şekilde projelendirmekteyiz. Özellikle çok soğuk ve çok sıcak geçirmeyen yapıları sayesinde; düğün çadırları ile son derece konforlu düğün organizasyonları gerçekleştirilebilirsiniz.

Düğün Çadırı Kiralama Avantajları

Özellikle düğün çadırlarının sağladığı en güzel avantajlardan biri; düğün fotoğraflarınız için oluşturduğu romantik ve doğal arka plan. Kiralık düğün çadırının konsepte uygun romantik ve şık atmosferi; düğün fotoğraflarınızın hayallerinizdeki gibi romantik ve masalsı olmasını sağlayacak. Düğün çadırı çocuklu konuklarınız için de oldukça rahat bir ortam yaratacaktır. Ayrıca konuklarınızın çocukları bahçede keyifle vakit geçirirken; aileleri rahatça düğününüzün tadını çıkarabilecektir.

Sizde yeşillikler ve mis gibi çiçek kokuları içinde hayatınızın en güzel yolculuğuna başlayabilirsiniz. Eğer bir kır düğünü hayal ediyor ve düğün salonlarının konforunu istiyorsanız; kiralık düğün çadırı tercih edebilirsiniz.

Kır Düğününde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün çadırı kiralama hizmeti tercih ettiğiniz takdirde açık havanın yağmur, rüzgar ve muhtelif hava olumsuzluklar için endişe etmenize gerek kalmaz. Çünkü düğün çadırı kiralama hizmeti tercih ederek; hem doğal ortamın masalsı havası hem de özel tasarım düğün çadırı ve ekipmanları ile konfor ve şıklığı bir arada temin edebilirsiniz.

Ayrıca kiralık düğün çadırlarında yükseltilmiş döşeme ve zemin kaplaması uygulanmaktadır. Özellikle kadın konuklarınızın büyük bir bölümü topuklu ayakkabı giyecektir. Bu nedenle masaların arasında bir yürüme patikası olması önemlidir, aksi takdirde topuklu ayakkabıların toprağa gömülmesi kaçınılmaz olacaktır.

kiralık düğün çadırı,düğün çadırı kiralama,kır düğünü çadırı