Kaliteli Ürün ve Ekipman

Kubbeli Çadır Kiralama

Hisar Kiralık Çadır olarak konusunda tecrübeli ve bilgili teknik ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı tam olarak belirleyerek, gerektiği takdirde tasarımlarımızı projelendirip size en uygun çadır kiralama hizmeti sunuyoruz.

Kiralık çadırı ihtiyaçlarınızda kaliteli malzeme ve işçiliğin yanı sıra bütçe dostu fiyatlar için bizi arayabilirsiniz.

Ürünlerimiz uluslar arası standartlara uygun TÜV (Technischer Überwachungs – Verein) belgeli Alman üretimi teçhizatımız, alüminyum profil gövde iskeletlerden oluşmaktadır.

Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilen alüminyum profil ile dizayn edilmektedir. Profil üzerine uluslar arası standartlara uygun TÜV belgeli Alman üretimi brandalar kullanılmaktadır.

Gelişen altyapımızla “çadır kiralama” alanında; her türlü açık hava etkinliğine uygun, çeşitli boy ve ebatlarda çadır sistemleri stoklarımızda mevcuttur. Bu itibarla talebinize en uygun hizmeti firmamızdan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Hisar Organizasyon ve Çadırcılık

Küçük çaplı açık hava etkinlikleriniz için, çeşitli boy ve ebatlarda kubbeli çadır çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz. Bununla beraber ihtiyacınız doğrultusunda her türlü organizasyon ve ekipman hizmetini sunabilmekteyiz.

Kiralık çadırlarımız organizasyonlarınızın güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Brandalarımız alev yürütmeme özelliğine sahip güneşi maksimum %5 geçiren mukavim kumaşlardan yapılmıştır.

Hisar Organizasyon ve Çadırcılık kurulduğu günden beri her türlü açık hava etkinliği ve organizasyon için çadır kiralama hizmeti verip işini tarihinde teslim ederek %100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

İhtiyaca Yönelik Kiralık Çadır

İhtiyaca göre çadırları ebatlarına göre küçültüp büyütebilirsiniz. Kiralama sürecini uzatabilir veya kiralama dönemi sonunda yapınızı uygun bir bedelle satın alabilirsiniz.

Misyonumuz çadır kurulum ve organizasyon düzenlemelerinde çevreye duyarlı çözümler geliştirerek projenizi zamanında gerçekleştirmektir. Proje başarımız açısından, proje büyüklüğü ne olursa olsun, hızlı bir şekilde pratik çözümler üretiyoruz. Profesyonelce çalışmanın önemine inanıyoruz.

Üniversite bahar şenlikleri,çadır günleri-festival,açılış törenleri, kongreler, davet- kokteyl, nişan ve düğün, fuar ve her türlü açık hava etkinlikleri , ramazan-iftar organizasyonları için kiralık çadır talebinizi karşılayabilecek ekipman ve donanıma sahip dinamik kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Çadır Kiralama, Kiralık Çadır

Özel İhtiyaçlar için Çadır Kiralama Hizmeti

Firmamız tasarım ve konseptiniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı belirleyip projelendirmektedir. Bu sayede talep ettiğiniz kapalı alanı en iyi hizmet ve uygun maliyetler ile oluşturabilirsiniz.

Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilmektedir. Modüler yapısının yanı sıra, açık havadaki projeler için yüksek rüzgar ve yağmur toleransları için geliştirilmiştir.

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin en özel kurumsal firmalarıyla ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. Gerçek anlamda yenilikçi, çarpıcı ve benzersiz yaratıcı çadırlar kuruyoruz. Böylece daha rahat, daha şık bir ortam oluşturup teslim ediyoruz .