Hizmetlerimiz

Organizasyon Çadırları
Çadır Kiralama ve Dekorasyon

Firmamız; çadır kiralama sektöründe ihtiyacınıza yönelik en uygun çadır alanlarını; uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktadır . Özellikle düğün, nişan, fuar, kutlama, konser ve ticari faaliyetler de farklı ihtiyaçlar için; en uygun çadır kiralama çözümleri üretiyoruz.

Öncelikle, çadır kiralama hizmeti için hızlı, ekonomik ve pratik çözümler üreten bir firmayız. Ayrıca öncelikli beklentimiz müşteri memnuniyetidir. Her türlü çadır ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak amacıyla kusursuz çözümler üretiyoruz. Kiralık Çadır hizmetimiz kapsamında ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipman ve aksesuarları temin etmekteyiz.

Çadır Kiralama ve Kurulum Hizmeti

Festival, kültürel etkinlikler , özel davetler, düğün, protokol ve açılışlar, kokteyl ve partilerde; talebiniz doğrultusunda özel dekore edilebilen kiralık çadırlar ile çadır kiralama kurulum ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

Bununla beraber farklı boyutlarda tasarlanabilen kiralık çadırlarımız ile; açık hava etkinliklerinizde daha rahat, daha şık ortamlar oluşturuyoruz.

Ayrıca kiralık çadırlarımız organizasyonlarınızın güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapısı statik denge ve mukavemetleri zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Ramazan Çadırı, kiralık ramazan çadırı,kır düğünü çadırı
Kiralık İftar Çadırları

Ürünlerimiz Alman üretimi olup, alüminyum konstrüksiyonlar uluslararası standartlara uygun TÜV belgeli alman menşeli 9001 iso kalite belgeli brandalarımız 1421 gerilim direnci (yırtılmaz güneş geçirmez yanmaz iso belgeli B1 avrupa alev yürütmez belgeli 2411 iso) yapışma belgeli ürünlerimizdir.

Çadır Kiralama ve Organizasyon

İhtiyaca göre çadırları ebatlarına göre küçültüp büyütebilirsiniz. Kiralama sürecini uzatabilir veya kiralama dönemi sonunda yapınızı uygun bir bedelle satın alabilirsiniz.

Misyonumuz çadır kurulum ve organizasyon düzenlemelerinde çevreye duyarlı çözümler geliştirerek projenizi zamanında gerçekleştirmektir. Yani proje başarımız açısından, proje büyüklüğü ne olursa olsun, hızlı bir şekilde pratik çözümler üretiyoruz. Çünkü Profesyonelce çalışmanın önemine inanıyoruz.

çadır kiralama, kiralık çadır, istanbul çadır kiralama
Kiralık Düğün Çadırı

Çadır Kiralama ve Ekipman Kurulumu

etkinlik çadırı kiralama,kiralık düğün çadırı
Büyük Çadır Kiralama

Sürekli gelişen altyapımız ile birlikte “kiralık çadır” hizmetimizle her türlü açık hava etkinliğine uygun çeşitli boy ve ebatlarda çadır sistemleri stoklarımızda mevcuttur. Bu sayede fuar, davet, konser, düğün gibi her türlü etkinlik için sıra dışı ve cezbedici çadır sistemi tasarımlarını kısa sürede hazırlıyoruz.

Ayrıca; küçük çaplı açık hava etkinlikleri için çeşitli boy ve ebatlarda kubbeli çadır çeşitlerimiz ile; ihtiyacınız doğrultusunda her türlü altyapı ısıtma-soğutma, aydınlatma, süsleme, zemin döşeme-podyum ve bilumum organizasyon ekipmanlarını sunabilmekteyiz.

Güvenli Kiralık Çadır

Kiralık çadırlarımız organizasyonlarınızın güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için; yapısı statik denge ve mukavemetleri zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Brandalarımız alev yürütmeme özelliğine sahip güneşi maksimum %5 geçiren mukavim kumaşlardan yapılmıştır.

Kiralık Çadır Ürünlerimiz uluslar arası standartlara uygun TÜV (Technischer Überwachungs – Verein) belgeli Alman üretimi teçhizatımız; alüminyum profil gövde iskeletlerden oluşmaktadır.

Bunun yanı sıra kiralık çadır talebinize en uygun hizmeti firmamızdan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Etkinliğinize Uygun Kiralık Çadırlar

kiralık çadır, çadır kiralama, kiralık düğün çadırı
Düğün Çadırı Kiralama

Hisar Kiralık Çadır, olarak düğün ve nişan gibi özel etkinlikler de, kiralık çadır için; aydınlatma, ses, ısıtma-soğutma sistemleri, sahne podyum v.b. ihtiyaç duyulan her türlü ekipmanı temin etmekteyiz. Ayrıca misafir sayısı ve konseptiniz gözetilerek kiralama yapılacak çadır özel olarak projelendirilmektedir.

Çadır Kiralama ve Dekorasyon Hizmeti