Protokol Çadırları

Açık hava da düzenlenen üst düzey protokol, kutlama, gösteri ve açılış törenleri gibi etkinlikler için tek taraf eğimli çadırlar tercih edilmektedir. Protokol çadırları oturma düzeni düşünülerek kurulumu tasarlanan bu tip çadırlar için zemin kaplama, podyum , ses sistemi ve masa sandalye gibi ekipman ve aksesuar kullanılmaktadır.

Bu şekilde kullanılan çadırlar, törenler veya resmi geçitler sırasında sıklıkla protokol kısmını korumak amacı ile kullanılması sebebi ile protokol çadırı olarak anılırlar. Bu tarz çadırların protokol amacı dışında kullanım alanı çok geniştir. Törenler dışında özel gün veya gecelerde, toplantılarda, düğün veya davetlerde misafirlerin rahat oturması ve yemek yemesi için konforlu alan sağlar

Yüksek Kaliteli Protokol Çadırları

Tören çadırı olarak da adlandırılan protokol çadırı, dış mekânlarda yapılacak organizasyonlarda katılımcıları yazın güneşin ışınlarından, kışın ise yağmur, rüzgâr veya kar gibi sert mevsimsel koşullardan koruyan çadır sistemleridir. Bu çadırlar çeşitli ebatlarda üretilir. Çok büyük ebatlarda olabildiği gibi daha küçük ebatlarda da bu tarz çadırlardan bulmak mümkündür.

hi-tech kiralık çadır

Protokol Çadırı Kiralama Hizmeti Tercihi

Protokol çadırları genellikle kısa süreli kullanımlar için tercih edilmektedir. Bu sebeple genellikle kiralama yolu ile temin edilir. Bu nedenle kiralama tercihinizi yapmadan önce kurumsal bir firma ile çalışılması tavsiye edilir. Kurumsal bir firma kurulumdan etkinlik bitinceye kadar üst düzey hizmet sunar. Bu da etkinliklerin başarısı açısından önemlidir.

Protokol çadırların kalitesi kullanıldığı yer açısından önemlidir. Üst düzey protokol için kullanılan bu tarz çadırların taşıyıcı profil kaplanacak brandası, işçilik ve montajına kadar kalite ön planda olmalıdır. Bu açıdan da kurumsal firmalar ile çalışılması bu süreçlerin etkin ve doğru işlemesini sağlayacak önemli bir unsurdur.

Detaylı bilgi için: www.hisarkiralikcadir.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  • Çadır kiralama ve kurulumu hizmeti
  • Çadır genel aydınlatma ve ışık hizmetleri
  • Çadır zemin kaplama – Rip halı (Podyum) hizmetleri
  • Etkinlik alanı ısıtma ve soğutma ekipmanları kiralama ve kurulum hizmetleri
  • Etkinlik alanı görsel hizmetleri