Düğün Çadırları

Düğün salonları ve oteller vazgeçilmez düğün mekanlarıdır. Ancak kiralık düğün çadırları kullandığınız kır düğünü konsepti ile yeni hayatınıza başlamak; sizin için unutulmaz olacaktır. Özellikle açık hava da düzenlenen organizasyonlarınızda düğün çadırları kiralayarak; hem doğanın tadını çıkarabilir, hem de düğün salonlarının şıklığı ve konforunu yakalayabilirsiniz.

düğün çadırı kiralama
Kiralık Düğün Çadırı

Özel konsept düğünler için davetli masalarının üstüne yanları açık kubbeli çadırlar kurulabileceği gibi; bir organizasyon çadırı içinde bütün davetlilerin ağırlanacağı güzel bir konsept de oluşturulabilir. Bu şekilde ki düğün çadırı konseptinde davetli sayısına uygun genişlikte ve büyüklükte bir çadır tercih edilmelidir. Gelin ve damadın oturacağı masa ve sahne düşünülerek alan oluşturulmalı; ve davetlilerin oturabileceği, yemek yiyip dans edebileceği büyüklükte düğün çadırı kullanılmalıdır.

Yeşillikler ve mis gibi çiçek kokuları içinde hayatınızın en güzel yolculuğuna başlamak hem sizin ve müstakbel eşiniz için unutulmaz olacak hem de konuklarınıza romantik bir an yaşatacaktır. Eğer siz de masallardaki gibi bir kır düğünü hayal ediyor ve en şık düğün salonlarının konforunu istiyorsanız; düğün konseptine uygun düğünü çadırı kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz.

Kiralık Düğün Çadırları ve Dış Mekan Dekorasyonu

Yan kısımları şeffaf branda veya cam şeklinde tasarlanabilen üstü kapalı kiralık düğün çadırı konseptleri düğünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Düğün çadırı modelleri için ayrıca üst ve yan kısımları şeffaf branda veya cam tasarımlı tamamen dışarıyı gösteren tasarımlar da bulunur. Bu komple cam tasarıma sahip olan çadır modelleri etkinlik çadırı kapsamında tasarlanır. Bununla beraber podyum-zemin döşemesi, tül perde dekorasyonu, iç dış mekan süslemeleri, ses-aydınlatma sistemleri, iklimlendirme dahil her türlü aksesuar ve ekipmanı kullanarak daha şık daha konforlu kapalı alanlar oluşturabilirsiniz.

Düğün Çadırı Kiralama

Göz Dolduran Kiralık Düğün Çadırı Modelleri

düğün çadırı kiralama
Düğün Çadırı Konsepti

Düğün çadırı modelleri her düğün konsepti için farklı olabilir. Özellikle de kır düğünü konseptinde kullanılan kiralık düğün çadırları için; tente kısmında farklı malzemeler tercih edilebilir. Bunun yanı sıra özel konsept düğünlerde beyaz renk yerine farklı tasarımlar da tercih edilebilir. Ayrıca bir davet salonunu aratmayacak şeffaf kaplamalar, kapı pencereler, aksesuar ve ekipman modelleri; çadır kiralama hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır.

Hisar Kiralık Çadır olarak kiralık çadırlar için her zaman en üst kalite malzemeleri tercih ederiz. Bununla beraber kiralık çadır tercihinizde uygun alan ölçülerini belirlemek için; kuracağınız alanı mekanınız ölçülerine uygun şekilde projelendirmekteyiz. Ayrıca olası olumsuz hava koşulları için kullanabileceğiniz; klima ve açık alan ısıtıcıları temin ederek daha konforlu alanlar oluşturmaktayız