Çadır Kiralama

Hisar Organizasyon ve Çadırcılık 10 yıllık tecrübeyle açık hava festival & kültürel etkinlik, özel davetler, Protokol ve Açılışlar, Düğünler, Kokteyl ve Partiler için kiralık çadır hizmeti alanında profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş kurumsal bir firmadır.

En öncelikli beklentimiz müşteri memnuniyetidir. Çözüm odaklı ekibimiz ile Türkiye’nin her yerine her yerine hizmet vermekteyiz.

En öncelikli beklentimiz müşteri memnuniyetidir. Çözüm odaklı ekibimiz ile Türkiye’nin her yerine her yerine hizmet vermekteyiz.

Hisar Organizasyon ve Çadırcılık, yeniklere açık sektördeki gelişmeleri yakından takip eden hızlı, ekonomik ve pratik çözümler üreten bir firmadır.

Sürekli gelişen altyapımız ile birlikte “kiralık çadır” hizmetimizle her türlü açık hava etkinliğine uygun modüler çadır sistemleri mevcuttur

Çadır kiralama talebinize en uygun hizmeti firmamızdan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Kiralık çadırlarımız organizasyonlarınızın güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapısı statik denge ve mukavemetleri zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürünlerimiz Alman üretimi olup, alüminyum konstrüksiyonlar uluslararası standartlara uygun TÜV belgeli alman menşeli 9001 iso kalite belgeli brandalarımız 1421 gerilim direnci (yırtılmaz güneş geçirmez yanmaz iso belgeli B1 avrupa alev yürütmez belgeli 2411 iso) yapışma belgeli ürünlerimizdir.

Özel İhtiyaçalar Özel Tasarımlar

Hisar Organizasyon ve Çadırcılık, projeler bölümümüz özel organizasyon ve etkinlikler de, kurulum yapılacak kiralık çadır için aydınlatma ses aksesuarları, alan ısıtma-soğutma sistemleri, sahne podyum v.b. ihtiyaç duyulan her türlü ekipman temini dizaynı ve dekorasyonu dahil olmak üzere mümkün olan her türlü özel çadır kiralama tasarımı yapabilmektedir.

Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilmekte ve olağanüstü iklimlere veya açık havadaki projeler için yüksek rüzgar ve yağmur toleransları için geliştirilmiştir.

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin en özel kurumsal firmalarıyla ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. Gerçek anlamda yenilikçi, çarpıcı ve benzersiz yaratıcı çadırlar kuruyoruz ve daha rahat, daha şık bir ortam oluşturup teslim ediyoruz .

Hi-Tech Çadır Kiralama

Farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilen kiralık çadırlarımız ile açık hava etkinliklerinizde daha rahat,daha şık ortamlar oluşturuyoruz.

Hisar Organizasyon ve Çadırcılık kurulduğu günden beri her türlü açık hava etkinliği ve organizasyon için çadır kiralama hizmeti verip işini tarihinde teslim ederek %100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Kiralık çadır hizmeti alarak açık hava organizasyonlarınızda konseptinize uygun daha ekonomik ve pratik kapalı alanlar oluşturabilirsiniz.

İhtiyaca göre çadırları ebatlarına göre küçültüp büyütebilirsiniz. Kiralama sürecini uzatabilir veya kiralama dönemi sonunda yapınızı uygun bir bedelle satın alabilirsiniz.

Misyonumuz çadır kurulum ve organizasyon düzenlemelerinde çevreye duyarlı çözümler geliştirerek projenizi zamanında gerçekleştirmektir. Proje başarımız açısından, proje büyüklüğü ne olursa olsun, hızlı bir şekilde pratik çözümler üretiyoruz. Profesyonelce çalışmanın önemine inanıyoruz.