Kiralık İftar Çadırı

ramazan çadırı, kiralık çadır, çadır kiralama, ramazan çadırı kiralama

Hisar Kiralık Çadır ramazan ayına özel çeşitli boy ve ebatlarda modüler kiralık çadırlar ile ramazan çadırı ve iftar çadırı kiralama ve kurulum hizmeti vermektedir.

Ramazan etkinliklerinde de kullanılabilecek olan kiralık çadırlarımız için talebe ve ihtiyaca yönelik ekipman ve aksesuar temini yapılmaktadır.

Kiralık Ramazan Çadırı

İftar çadırları için kullandığımız kiralık çadırların profilleri hafif çelik alaşımlı alüminyum malzemeden üretilmiştir. Bu profil malzeme yüksek mukavemete dayanıklı hafif ve ihtiyaca yönelik modüler olarak kullanılabilen pratik bir malzemedir.

Kiralık iftar çadırları dış kaplamasında rüzgar mukavemetine dayanıklı ateş yürütmez ve outopak (ışık geçirmez) alman üretimi branda kullanılmaktadır. Yüksek kaliteli malzemeler ile çadır kiralama hizmeti vererek konforlu kapalı alanlar oluşturmaktayız.

ramazan çadırı kiralama, iftar çadırı, kiralık çadır

Kiralık iftar çadırlarının yüksek popülasyonlu yemek hizmeti için kullanıldığı düşünüldüğünde bu çadırların; modüler, kullanışlı ve güvenlik açısından uygun standartlarda olması gerekmektedir.

Firmamızın ramazan çadırı kiralama ve kurulumunda kullandığı malzemeler TUV standartlarında olup yüksek güvenlikli malzemelerdir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla her türlü açık alanda pratik kurulum yapılabilmektedir.

Modüler Kiralık Çadır

Sektöründe 10 yıllık deneyimi olan Hisar Kiralık Çadır kaliteli ekipman ve profesyonel ekip anlayışı ile ramazan çadırı kiralama alanında hizmet vererek farklı boy ve ebatlarda kapalı alanlar oluşturmaktadır.

Kişi sayısına göre kiralık iftar çadırlarını ebatlarına göre küçültüp büyütebilirsiniz. Kiralama dönemi sonunda dilerseniz uygun bir bedel ile iftar çadırını satın alabilirsiniz.

Özel Ramazan Çadırları

Kiralık Ramazan Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde kurulumu yapılabilmekte olup olağanüstü iklimler ve açık hava için yüksek rüzgar, yağmur toleransları için geliştirilmiştir.

Uzun yıllardan beri iftar çadırı kiralama alanında Türkiye’nin önde gelen yardım kuruluşları, kamu kurumları ve en özel kurumsal firmaları ile çalışmaktayız

Hisar Kiralık Çadır – Misyonumuz

Hisar Kiralık Çadır kurulduğu günden beri her türlü açık hava etkinliği ve organizasyon için çadır kiralama hizmeti verip işini tarihinde teslim ederek %100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Paragraf

Misyonumuz çadır kurulum ve organizasyon düzenlemelerinde çevreye duyarlı çözümler geliştirerek projenizi zamanında gerçekleştirmektir. Proje başarımız açısından, proje büyüklüğü ne olursa olsun, hızlı bir şekilde pratik çözümler üretiyoruz. Profesyonelce çalışmanın önemine inanıyoruz.