Kubbeli Çadır

Kermes, piknik ve bahar şenlikleri gibi açık hava etkinliklerinde verilecek her türlü davet ve toplantılarınızda rüzgâra dayanıklı yapısı ile en çok tercih edilen çadır çeşitlerinden biri olan kubbeli çadırlar, şık görünümü sayesinde özellikle kır ve bahçe aktivitelerinde dekoratif yapıları sayesinde göz doldurur. Ayrıca dış mekânlarda da tıpkı evinizdeymiş gibi konforlu bir ortam oluşturur.

Açık hava etkinlikleriniz için en uygun çadırın belirlenmesinde firmamızdan fiyat teklifi talep edebilir dilerseniz ücretsiz destek ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Kubbeli Çadır Dekorasyonu

Açık hava etkinliklerinizde çadır kiralama talebiniz için ihtiyaca cevap veren seçeneklerimiz ziyaretçilerinizi etkileyecek görünüm yaratıyor. Festivallerde, özel günlerde ve partilerde kullanılmak üzere kişi sayısına göre tasarlanan kubbeli çadırlar kullanılması kolay ve pratik çadırlardır. 

Geçici olarak kapalı alan ihtiyaçlarınıza uygun endüstriyel ve ticari çadırlar kadar etkinlik, davet, düğün, yemek, toplantı ve konferanslarda kullanabileceğiniz kiralık çadır seçenekleriyle iş hayatının resmiyetine uyum sağlayan bir davet veya davetlerinizi unutulmaz kılan masalsı bir atmosfer katacak modeller bulabilirsiniz.

Kubbeli Çadır Kiralayarak Maliyetinizi Düşürün

Geçici olarak kapalı alan ihtiyaçlarınıza uygun endüstriyel ve ticari çadırlar kadar etkinlik, davet, düğün, yemek, toplantı ve konferanslarda kullanabileceğiniz kubbeli kiralık çadırları ekonomik kiralama seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Her türlü küçük çaplı organizasyonlarınızda konseptinize uygun vazgeçilmez bir ihtiyaç olan çadır hizmetini kiralayarak açık alanda kapalı mekan konforunu elde edebilirsiniz.

Kubbeli çadırlar fuar alanlarında, konser ve parti organizasyonları gibi küçük çaplı etkinlikleriniz için aradığınız etkileyici alanı oluşturmak amacıyla kullanılabilir. Hızlı çözümler arıyorsanız anında size en uygun çadır sistemini bulmanıza yardımcı oluyoruz. Özellikle küçük çaplı organizasyonlarınızda istek ve ihtiyaçlarınızı bize ileterek en uygun çözümü bulabilirsiniz.

  • Çadır kiralama ve kurulumu hizmeti
  • Çadır genel aydınlatma ve ışık hizmetleri
  • Çadır zemin kaplama – Rip halı (Podyum) hizmetleri
  • Etkinlik alanı ısıtma ve soğutma ekipmanları kiralama ve kurulum hizmetleri
  • Etkinlik alanı görsel hizmetleri