Ardahan Kiralık Çadır

Organizasyon Çadırları
Çadır Kiralama ve Dekorasyon

Firmamız, merkezi İstanbul’da olup Ardahan ve çevre illerde çadır kiralama kurulum ve kiralık çadır dekorasyon hizmeti vermektedir.

Ardahan ve çevre iller de düzenleyeceğiniz her türlü açık hava etkinliğiniz için kiralık çadır taleplerinizi firmamızdan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Hisar Kiralık Çadır 2005 yılından beri çadır kiralama sektöründe hizmet vermeye başlayarak devam eden süre zarfında edindiği deneyim ve tecrübeyi kiralık etkinlik çadırı kiralama hizmeti alanında üstün kaliteyi ve profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş kurumsal bir firmadır.

Ardahan Çadır Kiralama ve Kurulum Hizmeti

Sürekli gelişen altyapımız ile birlikte her türlü açık hava etkinliğiniz için festival çadırı, kültürel etkinlik çadırı , özel davetler, düğün çadırı,protokol ve açılışlar, kokteyl ve parti çadırı talepleriniz de konseptinize uygun özel tasarımlarla dekore edilebilen kiralık çadırlar ile çadır kiralama kurulum ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

Farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilen kiralık çadırlarımız ile açık hava etkinliklerinizde daha rahat,daha şık ortamlar oluşturuyoruz.

Ramazan Çadırı, kiralık ramazan çadırı,kır düğünü çadırı
Ardahan Kiralık İftar Çadırları

Kiralık çadırlarımız organizasyonlarınızın güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapısı statik denge ve mukavemetleri zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Etkinliğinize Uygun Kiralık Çadırlar

kiralık çadır, çadır kiralama, kiralık düğün çadırı
Ardahan Düğün Çadırı Kiralama

Hisar Kiralık Çadır, projeler bölümümüz düğün ve nişan gibi özel etkinlikler de, kurulum yapılacak kiralık çadır için aydınlatma ses aksesuarları, alan ısıtma-soğutma sistemleri, sahne podyum v.b. ihtiyaç duyulan her türlü ekipman temini dizaynı ve dekorasyonu dahil olmak üzere mümkün olan her türlü özel çadır kiralama tasarımı yapabilmektedir.

Bir davet salonunu aratmayacak kiralık düğün çadırı şeffaf kaplamalarla, kapı pencereleriyle ve kiralık diğer ekipmanları; kiralık sandalye, kiralık klima ile göz dolduran kiralık halı modelleri düğün çadırı kiralama hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Özel Tasarım Kiralık Çadır

Ardahan Kubbeli Çadır Kiralama

Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilmekte ve olağanüstü iklimlere veya açık havadaki projeler için yüksek rüzgar ve yağmur toleransları için geliştirilmiştir.

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin en özel kurumsal firmalarıyla ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. Gerçek anlamda yenilikçi, çarpıcı ve benzersiz yaratıcı çadırlar kuruyoruz ve daha rahat, daha şık bir ortam oluşturup teslim ediyoruz .

Çadır Kiralama ve Organizasyon

İhtiyaca göre çadırları ebatlarına göre küçültüp büyütebilirsiniz. Kiralama sürecini uzatabilir veya kiralama dönemi sonunda yapınızı uygun bir bedelle satın alabilirsiniz.

Misyonumuz çadır kurulum ve organizasyon düzenlemelerinde çevreye duyarlı çözümler geliştirerek projenizi zamanında gerçekleştirmektir. Proje başarımız açısından, proje büyüklüğü ne olursa olsun, hızlı bir şekilde pratik çözümler üretiyoruz. Profesyonelce çalışmanın önemine inanıyoruz.

çadır kiralama, kiralık çadır, istanbul çadır kiralama
Kiralık Düğün Çadırı

Üniversite bahar şenlikleri,çadır günleri-festival,açılış törenleri, kongreler, davet- kokteyl, nişan ve düğün, fuar ve her türlü açık hava etkinlikleri , ramazan-iftar organizasyonları için kiralık çadır talebinizi karşılayabilecek ekipman ve donanıma sahip dinamik kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Ardahan Çadır Kiralama ve Ekipman Kurulumu

etkinlik çadırı kiralama,kiralık düğün çadırı
Ardahan Büyük Çadır Kiralama

Sürekli gelişen altyapımız ile birlikte “kiralık çadır” hizmetimizle her türlü açık hava etkinliğine uygun çeşitli boy ve ebatlarda çadır sistemleri stoklarımızda mevcut olup talebinize en uygun hizmeti firmamızdan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Küçük çaplı açık hava etkinlikleri için çeşitli boy ve ebatlarda kubbeli çadır çeşitlerimiz ile ihtiyacınız doğrultusunda her türlü altyapı iklimlendirime (ısıtma-soğutma), aydınlatma, süsleme, zemin döşeme-podyum ve bilumum organizasyon ekipmanlarını sunabilmekteyiz.

Kiralık çadırlarımız organizasyonlarınızın güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapısı statik denge ve mukavemetleri zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Brandalarımız alev yürütmeme özelliğine sahip güneşi maksimum %5 geçiren mukavim kumaşlardan yapılmıştır.

Ürünlerimiz uluslar arası standartlara uygun TÜV (Technischer Überwachungs – Verein) belgeli Alman üretimi teçhizatımız, alüminyum profil gövde iskeletlerden oluşmaktadır.

Çadır kiralama talebinize en uygun hizmeti firmamızdan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Gelişen Teknoloji Yenilenen Kiralık Çadır ve Ekipmanları

Çadırlarımız farklı boyut/biçimlerde tasarlanabilmekte ve olağanüstü iklimlere veya açık havadaki projeler için yüksek rüzgar ve yağmur toleransları için geliştirilmiştir.

Uzun yıllardan beri Türkiye’nin en özel kurumsal firmalarıyla ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. Gerçek anlamda yenilikçi, çarpıcı ve benzersiz yaratıcı çadırlar kuruyoruz ve daha rahat, daha şık bir ortam oluşturup teslim ediyoruz .

Kubbeli kiralık çadır, çadır kiralama, kiralık çadır
Etkinlik Çadırı Kiralama

Uygun Fiyata Çadır Kiralama

Hisar Kiralık Çadır kurulduğu günden beri her türlü açık hava etkinliği ve organizasyon için çadır kiralama hizmeti verip işini tarihinde teslim ederek %100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Kiralık Çadır alanında özel gün etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız da uygun fiyat garantisi ile kiralık çadır ve her türlü ekipman temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Ardahan Kiralık Çadır – Çadır Kiralama ve kurulum hizmeti
  • Ardahan Kiralık Çadır – Çadır Kiralama ve ekipman temini
  • Ardahan Kiralık Çadır – Çadır genel aydınlatma ve dekorasyon
  • Ardahan Kiralık Çadır – Çadır zemin kaplama – Rip halı (Podyum)
  • Ardahan Çadır Kiralama – Kiralık çadır ısıtma ve soğutma ekipmanları
  • Ardahan Çadır Kiralama – Kiralık Çadır etkinlik alanı dekor hizmetleri

Ardahan Kiralık Çadır

Bunları da sevebilirsiniz